facebook
Branżowa Szkoła I Stopnia
ul. Krotoszyńska 121 63-430
Odolanów tel/fax (062) 733 13 31
baner_2 baner_kierunki_do_wyboru

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do BSIS w Odolanowie

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych

do Branżowej Szkoły I Stopnia w Odolanowie

$11.      Kandydaci przyjęci

LP.

Imię i nazwisko

Zawód

1.

Miłosz Wieczorek

stolarz

2.

Bartosz Ćwiertniak

elektromechanik

3.

Michał Nowak

piekarz

4.

Bartosz Gremblewski

stolarz

5.

Mateusz Janura

stolarz

6.

Sebastian Filipczak

stolarz

7.

Dominik Wizner

kamieniarz

8.

Krystian Paszkowski

elektryk

9.

Daria Owczarzak

fryzjer

10.

Aleksandra Matylak

fryzjer

11.

Amelia Czelusta

fryzjer

12.

Milena Molska

sprzedawca

13.

Artur Korczak

elektryk

14.

Jakub Kwaśniewski

mechanik p.s.

15.

Kacper Płokarz

mechanik p.s.

16.

Kamil Matylak

elektromechanik p.s.

17.

Kacper Maciejewski

mechanik p.s.

18.

Patryk Karwik

elektryk

19.

Fabian Płókarz

mechanik p.s.

20.

Weronika Mazurkiewicz

sprzedawca

21.

Zuzanna Szpak

sprzedawca

22.

Kacper Kwaśniewski

mechanik p.s.

23.

Łukasz Janura

mechanik p.s.

24.

Antoni Jankowski

monter zabudowy i rob. wykończ. w budown.

25.

Filip Dzierla

ślusarz

26.

Krystian Musiałowski

elektromechanik

27.

Aleksandra Wyrembelska

cukiernik

28.

Jakub Górecki

mechanik p.s.

29.

Jakub Bieńko

monter zabudowy i rob. wykończ.                            w budown.

30.

Michał Duklas

rolnik

31.

Dawid Płókarz

mechanik p.s.

32.

Rafał Janura

monter zabudowy i rob. wykończ.                             w budown.

33.

Dawid Cegła

ślusarz

34.

Bartosz Prukała

mechanik p.s.

35.

Kacper Malinowski

mechanik p.s.

36.

Kacper Aleksyjenko

mechanik p.s.

37.

Szymon Prokop

monter zabudowy i rob. wykończ.                             w budown.

38.

Mikołaj Tomczak

monter sieci, instalacji i u.s.

39.

Bartłomiej Sieraczek

mechanik p.s.

40.

Patrycja Paduch

fryzjer

41.

Agnieszka Paduch

sprzedawca

42.

Angelika Kubyszek

kucharz

43.

Daria Filonenko

fryzjer

44.

Konrad Barczak

monter sieci, instalacji i u.s.

45.

Dawid Kokot

piekarz

46.

Kamil Usarek

ślusarz

47.

Jakub Hellwing

stolarz

48.

Mikołaj Fabiś

sprzedawca

49.

Michał Gąsiorek

stolarz

50.

Eryk Borecki

ślusarz

51.

Jakub Zybała

mechanik m. s.

52.

Yuliia Shalena

sprzedawca

53.

Michał Śniotała

elektromechanik p.s.

54.

Emilia Piec

sprzedawca

55.

Oliwia Brzezicha

fryzjer

56.

Filip Kurzawski

elektryk

57.

Dawid Brodala

ślusarz

58.

Roman Matyba

stolarz

59.

Artur Janura

stolarz

60.

Wojciech Kaszuba

monter zabudowy i r.w. w bud.

61.

Jakub Furmański

monter zabudowy i r.w. w bud.

62.

Marcin Urban

monter zabudowy i r.w. w bud.

63.

Nikola Śniotała

sprzedawca

64.

Julia Modrzyńska-Ster

sprzedawca

65.

Dawid Kranc

mechanik p.s.

66.

Karol Kalina

mechanik p.s.

67.

Krzysztof Biniek

elektryk

68.

Tomasz Rzekiecki

elektryk

69.

Marcin Baumann

mechanik p.s.

70.

Jan Grzejdziak

stolarz

71.

Szymon Grabowiec

mechanik p.s.

72.

Marika Jaworska

fryzjer

73.

Maciej Litwin

elektryk

74.

Aneta Górna

sprzedawca

75.

Amelia Wypychowicz

sprzedawca

76.

Bartosz Gliga

monter zabudowy i r.w. w bud.

77.

Marika Hajdziona

sprzedawca

78.

Adrian Bielecki

murarz-tynkarz

79.

Franciszek Szymanowski

stolarz

80.

Kacper Mania

cieśla

81.

Anna Tymoszuk

sprzedawca

82.

Kamil Woźniak

ślusarz

83.

Dawid Wieczorek

elektryk

84.

Michał Lipiński

piekarz

85.

Zuzanna Niemand

sprzedawca

86.

Zuzanna Sitek

sprzedawca

87.

Aleksandra Woźniak

sprzedawca

$12.      Kandydaci nieprzyjęci

1.

Oliwia Mazurkiewicz

fryzjer

2.

Miłosz Marcinczak

Monter zabudowy i rob. wykoń w budownictwie

3.

Mateusz Cebulski

Monter zabudowy i robót wykończ.                         w budownictwie

4.

Uriel Pasznicki

rolnik

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 24.06.2022 r. (piątek)

Klasy I a i b - godz. 8,15 w szkole
Klasy II a i b - godz. 8,00 w szkole

klasa III a - godz. 9,00 sala w podwórzu
klasa III b- godz. 8,15 sala w podwórzu
klasa III c - godz. 8,00 sala w podwórzu
klasa III d- godz. 8,30 sala w podwórzu

Uwaga! W tym dniu można jeszcze podbić legitymację szkolną na ferie letnie.

Uwaga!

Uwaga!
W dniu 03.06.br. i 06.06.br. w tut. szkole odbywają się egzaminy
zawodowe.
Prosi się o niewchodzenie do szkoły w godzinach: 8,30-11,00.
Kontakt do szkoły tylko telefoniczny 62 7331331 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Rekrutacja 2022/2023

 Więcej w zakładce REKRUTACJA

 

 

 

kolorowy1 

kolorowy2

 

 

Numer konta do wpłat na rzecz pomocy ludności ukraińskiej.

Numer konta do wpłat na rzecz pomocy ludności ukraińskiej. Prosimy o pomoc!

W związku z inwazją Federacji Rosyjskiej na Ukrainę Urząd Gminy i Miasta w Odolanowie uruchomił numer konta bankowego pod który można wpłacać pieniądze na rzecz pomocy ludności ukraińskiej. Pomóc można wpłacając dowolną nawet najmniejszą kwotę. Bądźmy solidarni, każda złotówka to wielkie wsparcie i solidarność z zaatakowanymi przez Rosję!

Pomoc dla Ukrainy - numer rachunku bankowego: 30 8409 0001 2002 0100 0228 0048

Podkategorie

  • Sala gimnastyczna ,,Pilawa"

    W sprawie wynajmu sali gimnastycznej ,,Pilawa" prosi się o kontakt z sekretariatem szkoły BSIS tel. 62 733 13 31.

Wyszukaj na stronie