facebook
Branżowa Szkoła I Stopnia
ul. Krotoszyńska 121 63-430
Odolanów tel/fax (062) 733 13 31
baner_2 baner_kierunki_do_wyboru

Ślubowanie klas I

Ślubujemy!

               18 października 2023 roku był w naszej szkole niezwykle uroczysty, zwłaszcza dla klas pierwszych. Tego dnia miało miejsce ślubowanie klas pierwszych, na którym oficjalnie społeczność Branżowej Szkoły wzbogaciła się o nowych uczniów. Uroczyste ślubowanie przed sztandarem złożyli pierwszaki, tym samym potwierdzając swoją przynależność do naszej szkolnej rodziny. Słowa przysięgi w szczególności dotyczyły godnego reprezentowania szkoły, dbania o honor ojczyzny oraz sumiennego wykonywania obowiązków szkolnych.

               Dyrektor szkoły, p. Sławomir Ostrowski w słowie skierowanym do pierwszoklasistów życzył im, by przez najbliższe trzy lata pozostali wierni słowom przysięgi, którą złożyli. Życzył pierwszakom zapału do nauki, wytrwałości, siły charakteru, realizacji młodzieńczych marzeń w zawodzie i tego , aby te trzy lata edukacji ponadpodstawowej stały się najpiękniejszym okresem ich życia. Podkreślił również, że szkoła jest miejscem, w którym młodzież oprócz zdobywania wiedzy i umiejętności, uczy się też odpowiedzialności i konsekwencji.

               Dodatkowo uroczystość uświetniły życzenia dla nauczycieli z okazji 14 października.

Klasom pierwszym życzymy bardzo dobrych wyników w nauce, zdania egzaminów zawodowych i właściwego zaplanowania kariery zawodowej.

Wyszukaj na stronie