facebook
Branżowa Szkoła I Stopnia
ul. Krotoszyńska 121 63-430
Odolanów tel/fax (062) 733 13 31
baner_2 baner_kierunki_do_wyboru

Stypendia ,,Mistrz Zawodu"

Stypendia dla najlepszych !!!

 

            Rozpoczął się kolejny rok szkolny. To czas, gdzie wybitni uczniowie naszej gminy otrzymują stypendia naukowe, sportowe, artystyczne, Mistrza zawodu.

Rozdanie stypendiów przez Burmistrza Mariana Janickiego, to niezwykle ważne wydarzenie dla uczniów wszystkich szkół z naszej gminy. Uroczystość, która odbyła się 13 października 2023 roku w Odolanowskim Domu Kultury, była nie tylko uhonorowaniem wyników nauczania, ale także podkreśleniem jej znaczenia w życiu młodego człowieka. Podczas uroczystości byli obecni wyróżnieni uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz władze lokalne.

Stypendia to nie tylko dowód uznania dla ucznia, ale także motywacja do dalszego samorozwoju. Dostrzeżenie i docenienie uczniów wyróżnionych to dla nich ukoronowanie ich pracy, a także determinacji w osiąganiu celu.

Wręczenie dyplomów gratulacyjnych z rąk Burmistrza było dla naszych uczniów szczególnym wyróżnieniem. To przede wszystkim podziękowanie za ich ciężką pracę w ciągu całego roku szkolnego. Wśród laureatów stypendiów nasi uczniowie odnieśli sukces w dziedzinie nauki i talentu zawodowego. Oto nagrodzeni:

Maja Malinowska

Weronika Lorenc

Kamil Jędrzejak

Michał Stryjak

Kacper Pierucki

Wiktoria Pawłowska

Gratulujemy uzdolnionym uczniom naszej szkoły i życzymy im dalszych sukcesów.

Wyszukaj na stronie