facebook
Branżowa Szkoła I Stopnia
ul. Krotoszyńska 121 63-430
Odolanów tel/fax (062) 733 13 31
baner_2 baner_kierunki_do_wyboru

Zakończenie roku szkolnego klas III

Uroczyste pożegnanie Absolwentów klas trzecich

W piątek 23 czerwca 2023 roku pożegnaliśmy klasy trzecie naszej szkoły. Dzisiaj po raz ostatni uczniowie spotkali się w tym gronie, w którym uczyli się przez trzy lata. Przez ten czas zdobywali wiadomości, nabywali umiejętności, tu narodziły się prawdziwe przyjaźnie.

W imieniu klas trzecich, Weronika Lorenc skierowała do nauczycieli piękne słowa podziękowania za trud włożony w wychowanie i nauczanie:

Dopiero teraz patrząc z perspektywy czasu, dostrzegamy ile wysiłku włożyliście Drodzy Nauczyciele w nasze wychowanie. Dziękujemy i przepraszamy za wszystkie zmartwienia i przykrości, których byliśmy autorami.

Po czym szczególnie ciepłe słowa popłynęły do wychowawców klas trzech, Sławomira Ostrowskiego i Beaty Koziarek. Uczennica podziękowała nauczycielom za trud pracy, troskę i pomoc, na którą zawsze mogli liczyć.

Z kolei Kamil Matylak, uczeń klasy I w imieniu całej społeczności uczniowskiej, żegnając Absolwentów klas trzecich, życzył im prostych dróg, jasnych drogowskazów, życzliwości ludzkiej i oddanych przyjaciół. Ponadto wiele uśmiechu, radości, słońca, pogody ducha i wszystkiego naj…naj…najlepszego. Powodzenia!

                                                                                        B.K.

Wyszukaj na stronie