facebook
Branżowa Szkoła I Stopnia
w Odolanowie
ul. Krotoszyńska 121
63-430 Odolanów
tel/fax (062) 733 13 31
baner_2 baner_kierunki_do_wyboru

Ślubowanie

Ślubujemy!

      13 października 2017 roku był w naszej szkole niezwykle uroczysty, zwłaszcza dla klasy pierwszej. Tego dnia miało miejsce ślubowanie klasy I, na którym oficjalnie społeczność Branżowej Szkoły wzbogaciła się o nowych członków. Uroczyste ślubowanie przed sztandarem złożyli pierwszaki, tym samym potwierdzając swoją przynależność do naszej szkolnej rodziny. Słowa przysięgi w szczególności dotyczyły godnego reprezentowania szkoły, dbania o honor ojczyzny oraz sumiennego wykonywania obowiązków szkolnych.
     Dyrektor szkoły, p. Sławomir Ostrowski w słowie skierowanym do pierwszoklasistów życzył im, by przez najbliższe trzy lata pozostali wierni słowom przysięgi, którą złożyli. Życzył pierwszakom zapału do nauki, wytrwałości, siły charakteru, realizacji młodzieńczych marzeń w zawodzie i tego , aby te trzy lata edukacji ponadgimnazjalnej stały się najpiękniejszym okresem ich życia. Podkreślił również, że szkoła jest miejscem, w którym młodzież oprócz zdobywania wiedzy i umiejętności, uczy się też odpowiedzialności i konsekwencji.
     Dodatkowo uroczystość uświetniły życzenia dla nauczycieli z okazji zbliżającego się 14 października. 
     Klasie pierwszej życzymy bardzo dobrych wyników w nauce, zdania egzaminów zawodowych i właściwego zaplanowania kariery zawodowej. 

Beata Koziarek

Wyszukaj na stronie