facebook
Branżowa Szkoła I Stopnia
w Odolanowie
ul. Krotoszyńska 121
63-430 Odolanów
tel/fax (062) 733 13 31
baner_2 baner_kierunki_do_wyboru

Urodziny PaTPORTU

P3212043Pierwsze urodziny odolanowskiego PaTPORTU

21 marca odolanowski PaTPORT obchodził pierwszą rocznicę swojej działalności. Aby uczcić ten szczególny dzień, członkowie grupy zorganizowali wraz z opiekunami spotkanie urodzinowe, połączone z działaniem profilaktycznym.
     Do wspólnego świętowania zaproszeni zostali przedstawiciele Urzędu Gminy i Miasta Odolanów, policjanci z Odolanowa i Ostrowa Wlkp., z którymi grupa przez ostatni rok współpracowała, a także dyrektorzy, nauczyciele oraz uczniowie liceum i szkoły zawodowej. Dzień ten stał się okazją do podsumowania dotychczasowej działalności PaTPORTU, a wydarzyło się przez ten rok wiele. Grupa uczestniczyła w przygotowaniu Dnia Otwartej Profilaktyki, Powiatowych Obchodów Profilaktyki PaT oraz Odolanowskich Dni Trzeźwości. Przygotowała dla rówieśników dwa spektakle profilaktyczne ,,Sekret” oraz ,,Posłuchaj”, uczestniczyła w projekcie ,,Dopalacze niszczą życie”, a także w obchodach Ostrowskiego Tygodnia Trzeźwości ,,Alternatywy”, zorganizowanego przez KPP w Ostrowie Wlkp. Młodzież wyjechała również do Wolsztyna, gdzie spędziła dwa fantastyczne dni na II Ogólnopolskim Zlocie PaTPORTÓW, a także wybrała się do Pokoju Zagadek w Kaliszu.

Na obchody swoich pierwszych urodzin członkowie PaTPORTU przygotowali kolejny spektakl profilaktyczny pt. : ,,Nie daj się nałogom”, który ukazywał zgubny wpływ papierosów, alkoholu, narkotyków oraz Internetu na życie ludzi. Na koniec spotkania młodzież zaśpiewała hymn PaTu ,,Nie wracajmy jeszcze na ziemię”, a następnie do auli wniesiono wielki urodzinowy tort.
     Mamy nadzieję, że przed nami kolejne rocznice, a pomiędzy nimi wiele chwil spędzonych na wspólnej zabawie i twórczej pracy profilaktycznej. 

Opiekunowie

Wyszukaj na stronie