facebook
Branżowa Szkoła I Stopnia
w Odolanowie
ul. Krotoszyńska 121
63-430 Odolanów
tel/fax (062) 733 13 31
baner_2 baner_kierunki_do_wyboru

Dopalacze niszczą życie

Dopalacze niszczą życie!

      Wychodząc naprzeciw potrzebie prowadzenia szerokiej edukacji dla młodzieży w zakresie szkodliwości zażywania dopalaczy i narkotyków, Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu zorganizowała spotkanie profilaktyczne. Dopalacze niszczą życie, to tytuł spotkania dla szkół z udziałem Policjantów z wWielkopolski, w którym brała udział odolanowska grupa PaTPORT wraz z opiekunami p. B. Koziarek i p. A Kuś. Spotkanie miało miejsce w poznańskim Multikinie.
Wspierając działania edukacyjne w zakresie szkodliwości zażywania dopalaczy i narkotyków, młodzież dzięki ekspertom takim, jak p. nadkom. Krzysztof Kula z Powiatowej Policji w Ostrowie Wlkp., mała okazję wysłuchać prelekcji w celu uświadamiania młodych ludzi o niebezpieczeństwach związanych z zażywaniem dopalaczy. Wartością nadrzędną, jak zaznaczył p. nadkomisarz, to skupienie się na działaniach, ukierunkowanych na zachęcaniu młodzieży do propagowania idei życia wolnego od uzależnień.
Podsumowaniem spotkania była projekcja filmu biograficznego o Amy Winehouse. Specjalnie dobrany repertuar, pokazujący zawrotną karierę wokalistki, jej sukces i niejednokrotnie potrzebę ryzykownego życia, zmusił grupę do przemyśleń i głębokiej zadumy. W wolnym czasie uczniowie zwiedzili poznańską galerię, zjedli posiłek i zrobili zakupy.


Opiekunowie PaTPORTU

Wyszukaj na stronie