facebook
Branżowa Szkoła I Stopnia
w Odolanowie
ul. Krotoszyńska 121
63-430 Odolanów
tel/fax (062) 733 13 31
baner_2 baner_kierunki_do_wyboru

DSCN3585WIZYTA FRYZJEREK Z ZSZ W ODOLANOWIE W  WIARA-NADZIEJA-MIŁOŚĆ

Przyszłe fryzjerki z Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Odolanowie pod opieką pani Beaty Mamot 20 marca udały się do Wiara-Nadzieja-Miłość. Celem wizyty było udzielenie pomocy podopiecznym, którzy z powodu złego stanu zdrowia nie mają możliwości korzystania z usług fryzjerskich.
Uczennice do tej społecznej akcji przygotowały się w sposób profesjonalny. Zabrały ze sobą suszarki, szczotki do modelowania, lakiery do włosów. Chętnych do skorzystania z usług młodych fryzjerek było dużo. Najczęściej wybieraną usługą było modelowanie następnie strzyżenie a jedna z pań zażyczyła sobie farbowanie włosów. Dzięki profesjonalnemu podejściu uczennic, podopieczni mogli poczuć się jak w prawdziwym salonie fryzjerskim i choć na chwilę zapomnieć o chorobie czy cierpieniu.

     Anita Górna-jedna z uczennic biorąca udział w tym przedsięwzięciu- tak napisała: ,,Pierwszy dzień wiosny był dla nas dniem wyjątkowym. Całą grupą udaliśmy się do Wiara-Nadzieja-Miłość. Pozytywną energię odczuliśmy już na samym początku, gdy witano nas z uśmiechem na twarzy. Zabrałyśmy ze sobą wszystkie potrzebne rekwizyty. W efekcie końcowym wszystkie panie miały piękne fryzury i panowie również mieli okazję do zmiany wizerunku. Myślę, że taki mały gest z naszej strony dał powód do radości starszym i schorowanym ludziom. Chętnie tam wrócimy, by znów sprawić im radość”

B.M

Wyszukaj na stronie